Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou Ħalli kumment

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti ik životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných prracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční kartun pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Aħna konxji tal-wirt ta 'ġenerazzjonijiet tal-passat, li wasslitna sal-lum u l-impenn tagħna biex niżviluppaw b'suċċess ix-xogħol li beda. Bħala parti mill-isforz kostanti li tkun pass 'il quddiem tal-kompetituri tagħna, aħna nenfasizzaw il-kwalità tal-prodott u r-relazzjonijiet mal-klijenti.
Il-kompetenza professjonali tagħna u l-persunal kwalifikat ħafna tagħna huma garanzija fit-tul tal-ogħla livell ta 'servizz. Aħna mhux biss ibigħu prodotti, iżda aħna nipprovdu soluzzjonijiet kompluti lill-klijenti f'aktar minn pajjiżi 30 madwar id-dinja.

IL-VALURI LI Qegħdin inqatgħu:

  • Il-produzzjoni organika u l-prodotti huma riflessjoni tar-relazzjoni ġenerali responsabbli tagħna ma 'l-ambjent
  • L-etika hija waħda mill-ogħla regoli għar-relazzjonijiet ġewwa u barra l-kumpanija
  • Il-viżitaturi u s-servizz tal-klijent professjonali huma r-responsabbiltà ovvja tagħna
  • Il-kontribuzzjoni tagħna għall-kwalità tal-ħajja tal-kumpanija sħiħa mhix limitata mill-bini tal-kumpanija
  • L-ogħla impjieg huwa l-kontribut tagħna għall-iżvilupp b'suċċess tar-reġjun

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hívání hranice České republiky.
EMBA Zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tiv aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

ARCHIVACE KRÁTKODOBÁ

Obaly vhodné pro archivaci għas-snin 10. Ħruġ ta 'flus mill-ġdid, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN MT ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například Qoxra tas-sena a Worldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky prodott Environmentally friendly Na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

qsim
Jekk jogħġbok stenna ...

Ħalli Irrispondi

Your email address mhux se jkun ippubblikat. Meħtieġa oqsma huma mmarkati *