DJI Mavic Għal 4K Video Test Ħalli kumment

DJI Mavic Pro huwa żgħir, iżda qawwija drone, grazzi li l-sema isir kanvas għall-kreattività tiegħek, faċilment u mingħajr inkwiet, u jgħinek toħloq kull mument ta 'l-arja tat-torque. Il-ħażna kompatta żżomm it-teknoloġija kumplessa ħafna li tagħmel il-Kamera Mavic Pro l-iktar sofistikata tat-tajers tad-DJI sal-lum. 24 qlub informatika, sistema kompletament ġdida għall-firxa trasmissjoni ta 'sa 7 km, 5 sensuri ottiċi u kameras 4K tliet assi stabbilizzat purtiera tistenna kmand tiegħek, biss jagħfsu buttuna jew tisfrutta l-iskrin.

Mavic a jeho kamera jsou připraveni k fotografování z výšky. 1 / 2,3 "b'veloċità ta 'CMOS b'12 Mpx u angolu tal-vista ta 'kważi 79 ° vám bohatě postačí pro skvělé snímky. K dispozici máte režimy jeden snimetek, serruové snímání, bracketing (AEB) f'intervall.

Appoġġ Mavic 4K Ultra HD vidjo při 30 snímcích za sekundu. Není použita elektronická, ale mechanická stabilizace obrazu, aby byl každý záběr skutečně 4K. Jiet o miniaturní, extrémně přesný tříosý stabilizovaný závěs pouze pro Mavica, který je schopen kameru stabilizovat i při rychlém pohybu pro dosažení plynulého vidjo u ritratti qawwija.

Systém Mavica umožňuje klopení kamery kolmo zemi (-90 °) a rovněž 30 stupňů nad horizontálu.

Množství dronů nevydrží ve vzduchu létat déle než 20 minuta, nebo nejsou tak výkonné. Mavic má lithiovou baterii s kapacitou až 3830 mAh. Maximální letový čas v bezvětří tak dosahuje úctyhodných Mumenti 27 (b'veloċità medja ta '7 m / s) a Medda 13 km. Għal enerġija estiża, tista 'tixtri batterija ta' sostituzzjoni. Jiġi rikarigat wara inqas minn siegħa.

Stav nabití baterie ukazují diody na vrchní straně těla dronu, rovněž iv applikazzjoniaci dálkovém ovladači. Při 30% se doporučuje poslat dron zpátky k vám, při 15% začne signalizovat nízkou baterii, poté klesne k zemi do výšky 1 m nad zemí kde levituje a pípá, pokud s ním člověk nepřistane sám, při dosáhnutí 0% samovolně přistane na zem. Tyto procenta je možné specifikovat v nastavení přes aplikaci.

Drona je možné ovládat pomocí dálkového ovládání, po zapojení chytrého telefonu z něj ale dostanete mnohem víc. K dispozici je vícero aplikací (základní je DJI GO). K dispozici je několik letových režimů využívajících satelitní systémy GPS, GLONASS a senzorového systému.

Rimja bħala professjonali. Awtomatikament. M'għandekx bżonn ta 'crew movie meta tuża Mavica għax dak kollu li għandek bżonn hija ActiveTrack. Stačí zaznačit toho, koho chcete natáčet a ActiveTrack se postará o zbytek, můžete tak natáčet jako profesionál.

Když je Mavic ve vzduchu a vy jste v záběru, vše co potřebujete pro pořízení momentky je jednoduché gesto. S Mavicem v Mod ta 'Gesta sabiex tkun tista 'tikseb selfie uniku.

Když si chystáte záběr nebo příliš rychle Přepněte do Mod Stativ a každý pohyb Mavica se stane precizním a pomalým.

Pozicování podle satelitů může dronu pomoci viset pouze venku bez okolních překážek a rušení. Běžný dron není schopen bez satelitů přesného pozicování a může tak ve vzduchu plavat. Proto je Mavic vybaven předními a spodními optickými simplory, díky kterým bude přesně viset uvnitř budov nebo na místech bez signálu GPS.

Nechráněný dron může narážet do překážek při letech na dlouhé vzdálenosti nebo při sestupu z velké výšky v režimu pro návrat domů. Mavic ale využívá technologii FlightAutonomy, aby vnímal okolní překážky do vzdálenosti 15 m. Může je tak obletět nebo zastavit a viset - předejde tak nehodě i při létání bez vizuálního kontaktu.

Huwa se joqgħod ve stejné výšce nad zemí, awtomatikament. Nedělejte si starosti s tím, že létáte moc nízko, Mavic bude udržovat tu správnou výšku ner nervnými povrchem.

qsim
Jekk jogħġbok stenna ...

Ħalli Irrispondi

Your email address mhux se jkun ippubblikat. Meħtieġa oqsma huma mmarkati *